Проведення вимірювання кількості великогабаритних побутових відходів (ВГВ).

0
335

ТОВ «АВЕ Ужгород» повідомляє, що у відповідності до вимог Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010р. «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» (далі «Наказ») будуть проводитись вимірювання кількості великогабаритних побутових відходів (ВГВ). За результатами проведених вимірювань будуть визначатися норми утворення ВГВ.
Вимірювання кількості великогабаритних відходів буде проводитися шляхом визначення фактичного обсягу надання послуг з вивезення великогабаритних побутових відходів протягом календарного року на всій території м. Ужгород у розрахунку на загальну кількість населення м. Ужгород у відповідності п. 3.1. Наказу.

Для проведення замірів та обрахунків просимо надати представника відділу благоустрою Департаменту міського господарства для роботи в комісії.
Фактичні вимірювання кількості ВГВ, що утворюються на території м. Ужгород будуть виконуватися протягом календарного року починаючи з 15.01.2020р.

Зауваження та пропозиції прийматимуться за адресою: 89412, вул. Довга, 62а, с. Оноківці, Ужгородський район, Закарпатська обл. (офіс ТОВ «АВЕ Ужгород»). Тел.(моб.): (050) 434-77-00.

З повагою, адміністрація ТОВ «АВЕ Ужгород»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here