«Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» ТОВ “АВЕ Ужгород”

0
740

ТОВ «АВЕ Ужгород» повідомляє, що у відповідності до вимог Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010р. «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» (далі «Наказ») будуть проводитись вимірювання кількості твердих побутових відходів (ТПВ) джерелами утворення побутових відходів на території м. Ужгород. За результатами проведених вимірювань будуть визначатися норми утворення ТПВ для кожного із обраних джерел утворення ТПВ на території м. Ужгород.
Вимірювання кількості ТПВ буде проводитись по наступним джерелам утворення:
1) Багатоквартирні будинки за відсутності одного або двох з видів благоустрою та одноквартирні будинки з присадибною ділянкою (у відповідності до п. 2.1. Наказу);
2) Промтоварні магазини (у відповідності до п. 2.2. Наказу);
3) Продовольчі магазини (у відповідності до п. 2.2. Наказу);
4) Ринки (у відповідності до п. 2.2. Наказу);
Вимірювання кількості ТПВ буде проводитися прискореним методом – протягом одного сезону року з урахуванням коефіцієнта сезонної нерівномірності утворення твердих побутових відходів (за об’ємом) у відповідності до абзацу 2, п. 2.5. Наказу.
Фактичні вимірювання кількості ТПВ, що утворюються на обраних джерелах утворення у відповідності до п. 2.6. Наказу будуть виконуватися безперервно протягом семи діб незалежно від періодичності збирання та перевезення твердих побутових відходів з 19.08.2019р. по 25.08.2019р.

Зауваження та пропозиції прийматимуться за адресою: 89412, вул. Довга, 62а, с. Оноківці, Ужгородський район, Закарпатська обл. (офіс ТОВ «АВЕ Ужгород»). Тел.(моб.): (050) 434-77-00.

З повагою, адміністрація ТОВ «АВЕ Ужгород»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here