Сьогодні на площі Театральний відбувся чудовий захід для дітей та молоді, де кожен охочий із використаних речей міг зробити нову унікальну прикрасу для інтер’єру.

Публічну акцію з інтерактивними іграми для дошкільнят та дітей шкільного віку організувала ГО “Екосфера” до Міжнародного Дня Землі. З самого ранку діти, озброївшись пензликами та фарбами, мали можливість перетворити вже використані скляні плашки на гарні вазочки чи підставки для олівців. Із старого паперу, клею та ниток, за допомогою гумової кульки, кожен міг зробити декоративну кульку для дизайну приміщення, а ті, хто любить малювати по тканині, мали змогу власноруч розмалювати собі екоторбинку.

Упродовж декількох годин містяни та гості краю могли дізнатися про те, як правильно і чому важливо сортувати сміття, поспілкуватися із “зеленими” активістами ГО “Екосфера” та отримати цікаві інформаційні буклети.

Організатор заходу – ГО “Екосфера”. Партнери: Управління молоді і спорту ЗОДА, обласна бібліотека ім. Ф. Потушняка / Window on America, ТОВ “AVE-Ужгород”, ПАДІЮН м. Ужгорода та Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вікторія Жуйко, Про Захід

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here