Переважно це скло, папір та пластик, які містяни викидають у контейнери для селективного збору сміття.

Щороку Ужгород продукує 200 тисяч кубічних метрів твердих побутових відходів. Більша частина з них потрапляє на полігон у прилеглому селі Барвінок, однак  там ситуація критична, територія використана на 90%, а залишку вистачить не більше, ніж на 18 місяців.

Саме ця тема стала головною в рамках кількаденної акції «Чисте місто – чиста планета!», яка відбулася цими вихідними в обласному центрі Закарпаття і була приурочена до Міжнародного дня Землі.

Організатором заходу стала громадська природоохоронна організація «Екосфера», місією котрої є активізація природоохоронного руху в Карпатському регіоні України через проведення екологічних досліджень, еколого-просвітницьку роботу та представлення інтересів й захист екологічних прав громадян. Цикл заходів активісти розпочали із зустрічі активістів, громадськості та представників місцевої влади та компанії «АВЕ», яка займається збором та вивезенням сміття з обласного центру. Упродовж минулого року тільки завдяки роздільним контейнерам компанії, з міста на переробку було вивезено 986 тонн паперу. Організатори зазначають, що перспективи розвитку стратегії централізованого селективного збору сміття в місті є, і тепер усе залежить від кожного мешканця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here