Субота, Липень 11, 2020

Обслуговування подій

Ви плануєте якийсь захід, але все ще “ламаєте” собі голову через проблему збору та утилізації відходів? Жодних проблем! Тому що не має значення, чи це невеличке святкування у фірмі чи велике свято для тисячі осіб – компанія АВЕ для кожного заходу є завжди Вашим надійним партнером. На підставі нашого багаторічного Know-how ми забезпечимо Вам оперативні та доступні сервісні послуги зі збору та утилізації відходів під час та після Вашого свята 24 години на добу! Ми вміло пристосуємо свій досвід поводження з відходами та санітарному забезпеченню до Ваших організаційних та планових завдань.

Наші сервісні рішення у повній відповідності до законів та положень про охорону навколишнього середовища до Ваших індивідуальних послуг щодо поводження з відходами зберігають не лише екологію, а передовсім Ваші нерви та гроші! Оскільки з компанією АВЕ, як з партнером у сфері поводження з відходами, Ви можете почуватися завжди впевнено відносно дотримання законодавчих вимог, положень, рамкових умов та можете повністю сконцентруватися на проведенні Вашого свята!

Огляд організації поводження з відходами під час обслуговування подій

  • Регіональні свята (свята громади, міські свята, ін.)
  • Бізнес-свята (корпоративи, відкриття, ін.)
  • Музичні свята (концерти, фестивалі, культурні події, ін.)
  • Спортивні події (перегони, турніри, національні змагання, фан-зони, кільцеві перегони, ін.)
  • Муніципальні свята

Великий спектр окремих сервісних послуг складає в сумі чітко вибудовану концепцію поводження з відходами компанії АВЕ для забезпечення проведення Ваших свят: