Назад

Обслуговування житлових зон

Комунальні послуги у сфері збору та утилізації відходів компанії АВЕ потурбуються про Ваше задоволення на всіх рівнях. При цьому ми потурбуємося про те, щоб відповідно до громади, ситуації і потреб було обрано оптимальне, індивідуальне рішення для Вашої громади: від вибору систем контейнерів через продуману логістику збору до утилізації згідно законодавчих вимог та положень.

Надійно та потужно

Компанія АВЕ пропонує Вам повний спектр послуг від надійного збору домашніх відходів до врегульованої утилізації згідно законів про відходи України. Наші індивідуальні системи логістики орієнтуються на загальну кількість відходів у Вашій громаді, яка знову ж таки залежить від таких факторів, як покупна спроможність, структура населеного пункту та споживча інтенсивність. Наш багаторічний досвід дозволяє нам дуже точно оцінити все вже з самого початку. З цією концепцією ми заощаджуємо як час, так і гроші. Це уможливлює нам забезпечувати високу ефективність збору та утилізації відходів з комфортною ціновою політикою.

Надійно і точно

Наші сучасні, малошумні спеціалізовані автомашини забезпечать Вам збір ТПВ з індивідуальним, пристосованим до структури громади, інтервалом. Відповідно до структури місцевості і вибраного інтервалу збору відходів, ми працюємо з контейнерами об'ємом від 120 до 1.100 літрів.

Звяжіться з нами і ми охоче допоможемо Вам!