Назад

Обслуговування подій

Ви плануєте якийсь захід, але все ще "ламаєте" собі голову через проблему збору та утилізації відходів? Жодних проблем! Тому що не має значення, чи це невеличке святкування у фірмі чи велике свято для тисячі осіб - компанія АВЕ для кожного заходу є завжди Вашим надійним партнером. На підставі нашого багаторічного Know-how ми забезпечимо Вам оперативні та доступні сервісні послуги зі збору та утилізації відходів під час та після Вашого свята 24 години на добу! Ми вміло пристосуємо свій досвід поводження з відходами та санітарному забезпеченню до Ваших організаційних та планових завдань.

Від планування збору та утилізації відходів до прибирання після святкування - Ви зможете відчути всі переваги АВЕ - всі послуги з одних рук. До Ваших послуг також Ваш особистий відповідальний працівник на весь час проведення свята по всіх питаннях поводження з відходами та санітарного сервісу. Наші сервісні рішення у повній відповідності до законів та положень про охорону навколишнього середовища до Ваших індивідуальних послуг щодо поводження з відходами зберігають не лише екологію, а передовсім Ваші нерви та гроші! Оскільки з компанією АВЕ, як з партнером у сфері поводження з відходами, Ви можете почуватися завжди впевнено відносно дотримання законодавчих вимог, положень, рамкових умов та можете повністю сконцентруватися на проведенні Вашого свята!

Наші рекомендації говорять про нас

Рекомендації, починаючи від забезпечення багаточисленних корпоративних свят з одного боку чи/або обслуговування фан-зони чемпіонату Європи з футболу у Львові UEFAEURO 2012, чи концерту AC/DC з іншого боку говорять про надзвичайну пристосовуваність нашого сервісного обслуговування відповідно до конкретної події. Компанія АВЕ є також багаторічним партнером щодо поводження з відходами для змагань " Ганенкаммреннен" у Кітцбюлі. Для отримання інших рекомендацій просто запитайте про це у нас!

Огляд організації поводження з відходами під час обслуговування подій

  • Регіональні свята (свята громади, міські свята, ін.)
  • Бізнес-свята (корпоративи, відкриття, ін.)
  • Музичні свята (концерти, фестивалі, культурні події, ін.)
  • Спортивні події (перегони, турніри, національні змагання, фан-зони, кільцеві перегони, ін.)
  • Муніципальні свята

Великий спектр окремих сервісних послуг складає в сумі чітко вибудовану концепцію поводження з відходами компанії АВЕ для забезпечення проведення Ваших свят:

Мобільні туалети

Від окремих кабінок до причепних туалетів і до VIP-WC-контейнерів - компанія АВЕ разом зі своїми партнерами пропонує облаштування у будь-якому тихому місці. За бажанням ми надамо Вам в оренду контейнери – туалети.

Контейнери для збору

Добре продумана система розділення відходів заощаджує не лише час, але і гроші. Ємкості та контейнери різної величини для різних сфер використання ми надамо Вам за Вашою вимогою.

Сміттєзбиральні машини

Як надавач комунальних сервісних послуг у багатьох містах та громадах, компанія АВЕ має не лише необхідний досвід, але також і достатній об'єм логістичних потужностей для того, щоб потурбуватися про чистоту площ, вулиць та доріг. До, під час та після проведення Ваших святкувань.

Компанія АВЕ пропонує для кожного свої рішення

Починаючи від простого встановлення контейнерів для збору відходів під час свят, а також прибирання місця проведення свята та утилізації відходів після свята - до повного сервісу Green Event для професіоналів з організації свят. Разом з Вами ми спільно складемо оптимальну індивідуальну концепцію поводження з відходами для Вашого свята!

Звяжіться з нами і ми охоче допоможемо Вам!