Назад

Будівельне сміття складається з мінеральних та немінеральних речовин. Таким чином, воно також відоме як будівельні відходи, або будівельне сміття.

Що саме відноситься до відходів будівництва?

Пакувальний будівельний матеріал, бетоні частини і залишки, віконні рами з залишками скла, гіпсу та гіпсокартону, радіатори, гілки та дерев'яні залишки, кабель, пластмаси, металу, металеві листи, арматури, труби, тирса, камені, шпалерні залишки, двері, газобетон, цегла також належить до будівельних відходів.

Тут Ви дізнаєтесь про не перераховані матеріали.

Правильне управління будівництвом: різні види відходів будівельному майданчику потрібно сортувати окремо і таким чином дешевше розпоряджатися грішми.

В разі більшої кількості будівельного сміття, береться декілька невеликих контейнерів. Якщо Ви власноруч відсортуєте будівельне сміття по відповідних контейнерах і по видах відходів , Ви можете значно скоротити витрати.

Види відходів:

Будівельний гравій, щебінь (мінерально-будівельні відходи):

До контейнерів для будівельних відходів входять: бетон, черепиця, керамічна плитка, цегляна кладка,залишки очисної промисловості, натуральний камінь, штукатурка, сантехніка, облицювальна плитка та цегла.

У більшості випадків, сантехніка (раковина і унітази) можуть бути утилізовані з цими видами відходів.

Будівельне сміття:

Пакувальний матеріал, віконні рами з залишками скла, гіпсу та гіпсокартону, гілки та дерев'яні залишки, кабелі, патрони (порожній), шпалерні залишки, балки, двері, газобетон і т.д. ...

Знесення дерева:

Сюди включають, наприклад:

  • Віконні рами без скла;
  • Дерев'яна підлога;
  • Піддонів з дерев'яного матеріалу;
  • Двері;
  • Брухт;
  • Радіатори для опалення, труби для опалення, жолоби.

Звяжіться з нами і ми охоче допоможемо Вам!