Назад

Про компанію

    В Україні група АВЕ є абсолютним лідером у сфері поводження з відходами та займає ключові позиції на ринках Центральної та Східної Європи.

 

    На території України АВЕ пропонує комплексні послуги поводження з відходами. Основні види діяльності АВЕ - збирання, сортування, переробка та утилізація відходів. Крім цього АВЕ займається утилізацією небезпечних відходів, холодильного обладнання, будівельних відходів та відходів тваринного походження.

    Група АВЕ зробила перші кроки на український ринок поводження з відходами у 2005 році, створивши підприємство за моделлю РРР (приватно-державної власності) з Виноградівською районною радою Закарпатської області. Після цього в 2008 році було створено наступне РРР- підприємство з районами Коломия та Снятин, а також містом Снятин в Івано-Франківській області. З січня 2010 року AВE працює на території міської громади міста Мукачеве у Закарпатській області. З 2010 року AВE є провідним підприємством на ринку збору відходів у м. Львові та Львівській області. З 2013 року початок надання послуг у місті Ужгород. На Західній Україні сервісом АВЕ користуються близько 695 000 тис. населення та 8 360 тис. промислових клієнтів .

    AВE є надійним партнером для українських громад у розбудові європейської структури у сфері поводження з відходами. При цьому компанія AВE поставила за мету - на противагу всім вітчизняним та іноземним конкурентам - наступне:

1. Використання європейської техніки для збору відходів (сміттєзбиральні автомашини та контейнерні системи імпортуються із Західної Європи з огляду на високу якість, продуктивність та екологічність).
2. Використання європейського менеджменту в організації збору ТПВ та запровадження європейської системи збору відходів не лише в містах, а також, на відміну від інших іноземних інвесторів, в громадах та селах Західної України, забезпечуючи цим самим наступний важливий крок, а саме ліквідацію багато чисельних невеликих стихійних сміттєзвалищ та транспортування відходів до сміттєзвалища в одному з центральних районів для його утилізації. Таким чином спрощується майбутня рекультивація сміттєзвалищ (одне централізоване краще, ніж багато децентралізованих).
3. Впровадження європейської тарифної структури та їх калькуляції, а також розрахунки за європейським взірцем.
4. Тісна співпраця з політичними інституціями та органами місцевого самоврядування (запровадження РРР- моделі).
5. AВE робить акцент на підвищенні технічного та технологічного рівня експлуатації українських сміттєзвалищ (менеджмент правильного розташування відходів, робота з бульдозерами та компакторами, контроль об'ємів завезених відходів і т.п.) Сьогодні на ринку надання комунальних послуг з вивезення побутових відходів в Україні АВЕ є успішним лідером та надійним партнером. Постійне вдосконалення, прийняття технологічних та технічних рішень забезпечують якісне надання послуг для населення.

АВЕ - стандарт чистоти!!!